Sponsor ZomerOndernemer Twente 2019

Sponsor ZomerOndernemer Twente 2019

Natuurlijk kunnen wij ZomerOndernemer Twente niet laten bestaan zonder sponsoren. Grote spelers als Rabobank en de Gemeente Enschede doen een duit in het zakje, maar ook kleine bedragen dragen bij aan het bestaan van dit project. Kan je een bedrag missen? Doneer dan hieronder.

  • 6,000.00

    Doelbedrag
  • 0.00

    Opgehaald bedrag
  • 66

    Dagen te gaan
  • Goal and Date

    Campaign End Method
Percentage opgehaald bedrag :
0%
Minimum amount is €25 Maximum amount is €6000
Twente, Nederland

ZomerOndernemer

14 Campagnes | 0 Leuk gevonden campagnes

Bekijk bio

Beschrijving

Bijdragen aan een sociaal en maatschappelijk project? Dat kan! ZomerOndernemer komt namelijk naar Twente en dat betekent dat er 25 ondernemende jongeren de kans krijgen om een bedrijfje te starten in 6 weken tijd. Natuurlijk kunnen wij dit niet zonder hulp van buitenaf en gelukkig helpen de gemeente Enschede en de Rabobank ons, om dit project van de grond af te krijgen.

Alle deelnemers ontvangen een startkapitaal, ongeveer 150 euro.  Dat is precies waar we nog een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Het budget is zo goed als rond, maar alle kleine beetjes helpen.

Wat krijg ik hier voor terug?
Natuurlijk gaat het er niet om wat je hiervoor terug krijgt, maar we snappen dat je dit wil weten.

  • Je krijgt een uitnodiging voor de Kick-Out. Dit betekent een leuk feestje in Twente waar alle ondernemers hun ideeën presenteren.
  • Een positief gevoel! Je helpt jonge ondernemers in de dop.

Mocht je een groter bedrag willen doneren, dan zijn er natuurlijk altijd mogelijkheden voor het plaatsen van logo’s op onze flyers en het zichtbaar maken van je bedrijf tijdens bijvoorbeeld de Kick-Out. Als particulier ben je natuurlijk ook meer dan welkom om te doneren!

Mocht je vragen hebben, dan kan je altijd mailen naar twente@zomerondernemer.nl

 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sponsor ZomerOndernemer Twente 2019” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

ID Naam Email Amount
2639Peter Frerikspeter@taxtigers.nl
2628Rob v Bentheminfo@studiekunst.nl
2576Heleen Janssenslent@studiekunst.nl
2484Madeleine Boermamadeleine@hetzakelijkehart.nl
2474Marius Dijksterhuisinfo@bootcampmeppel.nl
1819J.H. van Heusdenjanhvh@gmail.com
1789Luuk BravenboerYoungstarsuitzendbureau@gmail.com
1752Valk van Spiegelinfo@administratiekantoorvalk.nl
1708Rabo Rabopeter@stichtingtne.nl
1626Martin van der Worpmvdworp@msn.com