Sponsor ZomerOndernemer Rotterdam 2019

Sponsor ZomerOndernemer Rotterdam 2019

Wij zijn hard opzoek naar sponsors die ZomerOndernemer Rotterdam in 2019 willen ondersteunen. Deelnemers van ZomerOndernemer 2019 krijgen een startkapitaal van €100,-. Zonder jouw “financiële bijdrage” is het niet mogelijk om de jongeren dit startkapitaal te bieden om ze daadwerkelijk te kunnen laten starten! Het bedrag dat jij wilt doneren bepaal je zelf! Doneren kan dus al vanaf €10,-!

Wil je meer informatie? Mail dan naar rotterdam@zomerondernemer.nl of bel naar 06 1500 88 80.

  • 3,000.00

    Doelbedrag
  • 0.00

    Opgehaald bedrag
  • 36

    Dagen te gaan
  • Goal and Date

    Campaign End Method
Percentage opgehaald bedrag :
0%
Minimum amount is €10 Maximum amount is €5000
Rotterdam, Nederland

ZomerOndernemer

14 Campagnes | 0 Leuk gevonden campagnes

Bekijk bio

Beschrijving

Wij zijn opzoek naar sponsors die ZomerOndernemer Rotterdam in 2019 willen ondersteunen. Deelnemers van ZomerOndernemer 2019 krijgen een startkapitaal van €100,-. Zonder jouw “financiële bijdrage” is het niet mogelijk om de jongeren dit startkapitaal te bieden om ze daadwerkelijk te kunnen laten starten!

Wat krijg jij van ons terug?

  • Kennismaking met andere betrokken ondernemers uit de regio Rotterdam en omgeving op onze startborrel, kick out en ondernemersbijeenkomsten.
  • Kennismaking met enthousiaste en ambitieuze jongeren: jouw potentiële klanten of werknemers van de toekomst.
  • Invulling aan uw maatschappelijke betrokkenheid door bij te dragen aan de ontwikkeling van jong (ondernemers)talent.
  • Innovatieve ideeën en jeugdige energie van de jongeren.
  • Mocht je een eigen bedrijf hebben, dan kunnen wij je als sponsor vermelden op deze website en op onze Social Media.

Onze partners
ZomerOndernemer Rotterdam en omgeving 2018 werd mogelijk gemaakt door financiële bijdragen van;

  • De Rabobank
  • De Van Capellen Stichting
  • Gemeente Vlaardingen
  • Rotterdam Rotterdam
  • Gemeente Capelle aan den IJssel

Daarnaast zijn er bedrijven die ons op andere manieren ondersteunen door hun locatie beschikbaar te stellen voor onze terugkombijeenkomsten en Kick out, door het verzorgen van een workshop of door deelnemers te coachen als zakenvriend.

 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sponsor ZomerOndernemer Rotterdam 2019” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

ID Naam Email Amount
2801Peter Filiusdeleted@site.invalid
2800MooierMens.app info@mooiermens.app
2639Peter Frerikspeter@taxtigers.nl
2628Rob v Bentheminfo@studiekunst.nl
2576Heleen Janssenslent@studiekunst.nl
2484Madeleine Boermamadeleine@hetzakelijkehart.nl
2474Marius Dijksterhuisinfo@bootcampmeppel.nl
1819J.H. van Heusdenjanhvh@gmail.com
1789Luuk BravenboerYoungstarsuitzendbureau@gmail.com
1752Valk van Spiegelinfo@administratiekantoorvalk.nl