Sponsor ZomerOndernemer Rijk van Nijmegen 2020

Sponsor ZomerOndernemer Rijk van Nijmegen 2020

Wilt u ook bijdragen aan de ontwikkeling van ambitieuze en enthousiaste jongeren, onze ondernemers van de toekomst? Ondersteun dan ZomerOndernemer Rijk van Nijmegen! Het bedrag dat u wilt doneren bepaalt u zelf, doneren kan al vanaf €10. Wij zijn met elke bijdrage geholpen.

  • 3,000.00

    Doelbedrag
  • 0.00

    Opgehaald bedrag
  • 147 Dagen te gaan
  • Goal and Date

    Campaign End Method
Percentage opgehaald bedrag :
0%
Minimum amount is €10 Maximum amount is €5000
Nijmegen, Nederland

ZomerOndernemer

17 Campagnes | 0 Leuk gevonden campagnes

See full bio

Beschrijving

Wij zijn hard opzoek naar sponsors die ZomerOndernemer Rijk van Nijmegen in 2019 willen ondersteunen. Deelnemers van ZomerOndernemen 2020 krijgen per deelnemer maximaal €200,- startkapitaal. Zonder jouw financiële bijdrage is het niet mogelijk om de jongeren dit startkapitaal te bieden om ze daadwerkelijk te kunnen laten starten!

Het bedrag dat jij wilt doneren bepaal je zelf! Wij zijn zelfs met de kleine beetjes geholpen. Doneren kan dus al vanaf €10,-!

Help mee!
Wil je meer informatie? Mail dan naar rijkvannijmegen@zomerondernemer.nl of bel naar 06 24761007.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sponsor ZomerOndernemer Rijk van Nijmegen 2020” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

ID Naam Email Amount
2801Peter Filiusdeleted@site.invalid
2800MooierMens.app info@mooiermens.app
2639Peter Frerikspeter@taxtigers.nl
2628Rob v Bentheminfo@studiekunst.nl
2576Heleen Janssenslent@studiekunst.nl
2484Madeleine Boermamadeleine@hetzakelijkehart.nl
2474Marius Dijksterhuisinfo@bootcampmeppel.nl
1819J.H. van Heusdenjanhvh@gmail.com
1789Luuk BravenboerYoungstarsuitzendbureau@gmail.com
1752Valk van Spiegelinfo@administratiekantoorvalk.nl

Hoewel we op dit moment te maken hebben met de quarantaine maatregelen i.v.m. het Corona virus gaan wij er vanuit dat we het project ZomerOndernemer medio juli ‘gewoon’ gaan starten.

Meld je dus vooral aan! Je zit nergens aan vast.

Klik hier om je aan te melden!

Mocht de maatregelen i.v.m. met het virus langer aanhouden dan zal Zomerondernemer in augustus of in de herfstvakantie gaan plaatsvinden. We houden je op de hoogte.