Sponsor ZomerOndernemer Keyport 2019

Sponsor ZomerOndernemer Keyport 2019

Wij zijn altijd opzoek naar sponsors die ZomerOndernemer Keyport willen ondersteunen. Deelnemers van ZomerOndernemer krijgen per deelnemer maximaal €200,- startkapitaal. Zonder financiële steun is het niet mogelijk om de jongeren dit startkapitaal te bieden om ze daadwerkelijk te kunnen laten starten! Het bedrag dat u wilt doneren bepaal je zelf! Wij zijn zelfs met de kleine beetjes geholpen.

  • 6,000.00

    Doelbedrag
  • 0.00

    Opgehaald bedrag
  • 0 Dagen te gaan
  • Goal and Date

    Campaign End Method
Percentage opgehaald bedrag :
0%
Minimum amount is €10 Maximum amount is €6000
Roermond, Nederland

ZomerOndernemer

14 Campagnes | 0 Leuk gevonden campagnes

See full bio

Beschrijving

Wat krijgt u van ons terug?

  • Kennismaking met andere betrokken ondernemers uit de regio op onze startborrel, kick out en alumni – en ondernemersbijeenkomsten;
  • Kennismaking met enthousiaste en ambitieuze jongeren: uw potentiële klanten of werknemers van de toekomst;
  • Invulling aan uw maatschappelijke betrokkenheid door bij te dragen aan de ontwikkeling van jong (ondernemers)talent;
  • Innovatieve ideeën en jeugdige energie van de jongeren;
  • Mocht u een eigen bedrijf hebben, dan kunnen wij je als sponsor vermelden op deze website en op onze Social Media.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sponsor ZomerOndernemer Keyport 2019” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

ID Naam Email Amount
2801Peter Filiusdeleted@site.invalid
2800MooierMens.app info@mooiermens.app
2639Peter Frerikspeter@taxtigers.nl
2628Rob v Bentheminfo@studiekunst.nl
2576Heleen Janssenslent@studiekunst.nl
2484Madeleine Boermamadeleine@hetzakelijkehart.nl
2474Marius Dijksterhuisinfo@bootcampmeppel.nl
1819J.H. van Heusdenjanhvh@gmail.com
1789Luuk BravenboerYoungstarsuitzendbureau@gmail.com
1752Valk van Spiegelinfo@administratiekantoorvalk.nl