Sponsor ZomerOndernemer Flevoland 2019

Wij zijn hard opzoek naar sponsors die ZomerOndernemer Flevoland in 2019 willen ondersteunen. Deelnemers van ZomerOndernemen 2019 krijgen per deelnemer maximaal €200,- startkapitaal. Zonder jouw financiële bijdrage is het niet mogelijk om de jongeren dit startkapitaal te bieden om ze daadwerkelijk te kunnen laten starten!

Het bedrag dat jij wilt doneren bepaal je zelf! Wij zijn zelfs met de kleine beetjes geholpen. Doneren kan dus al vanaf €10,-!

Help mee!
Wil je meer informatie? Mail dan naar flevoland@zomerondernemer.nl of bel naar 06 12772187.

 

  • 5,000.00

    Doelbedrag
  • 0.00

    Opgehaald bedrag
  • 0 Dagen te gaan
  • Target Date

    Campaign End Method
Percentage opgehaald bedrag :
0%
This campaign has been invalid or not started yet.
Flevoland, Nederland

ZomerOndernemer

14 Campagnes | 0 Leuk gevonden campagnes

See full bio

Beschrijving

Wij zijn hard opzoek naar sponsors die ZomerOndernemer Flevoland in 2019 willen ondersteunen. Deelnemers van ZomerOndernemen 2019 krijgen per deelnemer maximaal €150,- startkapitaal. Zonder jouw financiële bijdrage is het niet mogelijk om de jongeren dit startkapitaal te bieden om ze daadwerkelijk te kunnen laten starten! Het bedrag dat jij wilt doneren bepaal je zelf! Wij zijn zelfs met de kleine beetjes geholpen. Doneren kan dus al vanaf €10,-!

Wat krijg je van ons terug?

  • Je bent altijd als eerste op de hoogte van al onze nieuwtjes
  • Je maakt kennis met enthousiaste en ambitieuze jongeren.
  • Je bent maatschappelijk betrokken door bij te dragen aan de ontwikkeling van jong (ondernemers)talent
  • Innovatieve ideeën en een flinke dosis jeugdige energie van de jongeren
  • Naamsvermelding
  • ..en nog veel meer.. Neem hiervoor contact met ons op via flevoland@zomerondernemer.nl

Verkoop je diensten of producten die interessant zijn voor onze ondernemende jongeren? Neem dan via flevoland@zomerondernemer.nl contact met ons op. Dan kunnen we kijken of er een leuke samenwerking in zit!

Onze partners
ZomerOndernemer Flevoland 2018 wordt mogelijk gemaakt door bijdragen van;

  • Gemeente Almere
  • Gemeente Lelystad
  • Gemeente Noordoostpolder
  • Gemeente Dronten
  • Gemeente Urk
  • Gemeente Zeewolde
  • Rabobank Flevoland
  • Windesheim Flevoland
  • Stichting Flevopenningen

Daarnaast zijn er bedrijven die ons op andere manieren ondersteunen door hun locatie beschikbaar te stellen voor onze terugkombijeenkomsten en Kick out, door het verzorgen van een workshop of door deelnemers te coachen als Business Buddies:

  • Rabobank Flevoland
  • Provincie Flevoland
  • Places to Work
  • Jouw Online Marketing Specialist
  • Faim Advies
  • Jortt
  • Cleerdin & Hamer advocaten

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sponsor ZomerOndernemer Flevoland 2019” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

ID Naam Email Amount
2801Peter Filiusdeleted@site.invalid
2800MooierMens.app info@mooiermens.app
2639Peter Frerikspeter@taxtigers.nl
2628Rob v Bentheminfo@studiekunst.nl
2576Heleen Janssenslent@studiekunst.nl
2484Madeleine Boermamadeleine@hetzakelijkehart.nl
2474Marius Dijksterhuisinfo@bootcampmeppel.nl
1819J.H. van Heusdenjanhvh@gmail.com
1789Luuk BravenboerYoungstarsuitzendbureau@gmail.com
1752Valk van Spiegelinfo@administratiekantoorvalk.nl