Sponsor ZomerOndernemer Achterhoek 2019

Sponsor ZomerOndernemer Achterhoek 2019

Voor Zomerondernemer Achterhoek 2019 zijn we op zoek naar sponsoren die ons helpen het startkapitaal van elke zomerondernemer bijeen te brengen. Elke deelnemer aan Zomerondernemer krijgt aan het begin van het project een startkapitaal van maximaal € 200,- om de eerste zakelijke onkosten te vergoeden. Zonder jouw bijdrage is het niet mogelijk om de jongeren dit startkapitaal te bieden om ze daadwerkelijk te

kunnen laten starten! Het bedrag dat jij wilt doneren bepaal je zelf! Wij zijn zelfs met de kleine beetjes geholpen. Doneren kan al vanaf € 25,-!

Wil je meer informatie? Mail dan naar achterhoek@zomerondernemer.nl of bel naar 06-173 722 51

  • 3,000.00

    Doelbedrag
  • 0.00

    Opgehaald bedrag
  • 36

    Dagen te gaan
  • Goal and Date

    Campaign End Method
Percentage opgehaald bedrag :
0%
Minimum amount is €25 Maximum amount is €6000
Achterhoek, Nederland

ZomerOndernemer

14 Campagnes | 0 Leuk gevonden campagnes

Bekijk bio

Beschrijving

Elke deelnemer krijgt aan het begin van het project een startkapitaal van maximaal € 200,- om de eerste ondernemerskosten te vergoeden. Zoals naamkaartjes, een flyer of banner, de hosting van de website of de eerste social media campagne. Vind jij het leuk om deze enthousiaste Zomerondernemers te ondersteunen? Je bijdrage wordt gewaardeerd en ook verantwoord besteed, want de zomerondernemers krijgen aan het eind van het project een heuse controle van de boekhouding.

Wat krijg je van ons terug?

  • Kennismaking met andere betrokken ondernemers uit de regio op onze startborrel, kick out en alumni – en ondernemersbijeenkomsten.
  • Kennismaking met enthousiaste en ambitieuze jongeren: jouw potentiële klanten of werknemers van de toekomst.
  • Invulling aan je maatschappelijke betrokkenheid door bij te dragen aan de ontwikkeling van jong (ondernemers)talent.
  • Innovatieve ideeën en jeugdige energie van de jongeren.
  • Mocht je een eigen bedrijf hebben, dan kunnen wij je als sponsor vermelden op deze website en op onze Social Media.

Verkoop je diensten of producten die interessant zijn voor onze ondernemende jongeren? Neem dan via achterhoek@zomerondernemer.nl contact met ons op. Dan kunnen we kijken of er een leuke samenwerking in zit!

Onze partners

ZomerOndernemer Achterhoek 2018 werd mogelijk gemaakt door een (financiële) bijdragen van:

  • Gemeente Oude IJsselstreek
  • Gemeente Doetinchem
  • Rabobank Graafschap
  • Graafschap College
  • Smarthub Achterhoek

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sponsor ZomerOndernemer Achterhoek 2019” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

ID Naam Email Amount
2801Peter Filiusdeleted@site.invalid
2800MooierMens.app info@mooiermens.app
2639Peter Frerikspeter@taxtigers.nl
2628Rob v Bentheminfo@studiekunst.nl
2576Heleen Janssenslent@studiekunst.nl
2484Madeleine Boermamadeleine@hetzakelijkehart.nl
2474Marius Dijksterhuisinfo@bootcampmeppel.nl
1819J.H. van Heusdenjanhvh@gmail.com
1789Luuk BravenboerYoungstarsuitzendbureau@gmail.com
1752Valk van Spiegelinfo@administratiekantoorvalk.nl