Sponsor ZomerOndernemer Oss-Bernheze 2019

Sponsor ZomerOndernemer Oss-Bernheze 2019

Voor ZomerOndernemer Oss-Bernheze zijn we nog opzoek naar sponsors. Jouw sponsorbedrag kunnen wij gebruiken voor de startkapitalen voor de deelnemers, maar ook voor bijvoorbeeld het regelen van locaties, gastsprekers en workshops. Wij zijn zelfs met de kleine beetjes geholpen. Doneren kan dus al vanaf €10,-!

Verkoop je diensten of producten die interessant zijn voor onze ondernemende jongeren? Neem dan via oss-bernheze@zomerondernemer.nl contact met ons op. Dan kunnen we kijken of we wat voor elkaar kunnen betekenen!

 

  • 5,000.00

    Doelbedrag
  • 0.00

    Opgehaald bedrag
  • 189

    Dagen te gaan
  • Goal and Date

    Campaign End Method
Percentage opgehaald bedrag :
0%
Minimum amount is €10 Maximum amount is €35000
Oss-Bernheze, Nederland

ZomerOndernemer

14 Campagnes | 0 Leuk gevonden campagnes

Bekijk bio

Beschrijving

Onze partners
ZomerOndernemer Oss-Bernheze 2018 werd mogelijk gemaakt door financiële bijdragen van;

  • Gemeente Oss
  • Rabobank Oss-Bernheze
  • Kracht van Oss
  • Talentencampus Oss
  • Hendriks van Bergen & Smulders

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sponsor ZomerOndernemer Oss-Bernheze 2019” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

ID Naam Email Amount
1819J.H. van Heusdenjanhvh@gmail.com
1789Luuk BravenboerYoungstarsuitzendbureau@gmail.com
1752Valk van Spiegelinfo@administratiekantoorvalk.nl
1708Rabo Rabopeter@stichtingtne.nl
1626Martin van der Worpmvdworp@msn.com
1622Jim Moermanilvan@xs4all.nl
1277Ivar van Asten
1140Ingebracht via e-mail
1015Ivar van Asten
834Simone van der Worp