Elke regio organiseert een feestelijke kick out. Tijdens deze feestelijke afsluiting van het project in de regio presenteren de deelnemers hun bedrijf voor een groot publiek. Ook wordt de regionale winnaar bekend gemaakt die mag deelnemen aan de landelijke finale op 11 oktober 2018! Iedereen is welkom op deze kick outs. We hebben alle data, tijden en locaties voor je op een rij gezet. Aanmelden is noodzakelijk.

Achterhoek
23 augustus 2018
14.00 – 17.00
Innovatiecentrum ICER, Hutteweg 32, Ulft

Aanmelden via achterhoek@zomerondernemer.nl

Amersfoort
23 augustus 2018
14.00 tot 18.30 uur
Royal HasKoningDHV, Laan 1914 nr 35, Amersfoort

Aanmelden via amersfoort@zomerondernemer.nl

Arnhem/Overbetuwe
16 augustus 2018
14.00 – 17.00 uur
Stadhuis Arnhem, Koningstraat 38, Arnhem

Aanmelden via arnhem@zomerondernemer.nl

Ede
22 augustus 2018
14.00 – 17.00 uur
Gemeente Ede, Bergstraat 4, Ede

Aanmelden via ede@zomerondernemer.nl

Flevoland
29 augustus 2018
16.00 – 18.00
Rabobank Flevoland in Lelystad

Aanmelden via www.zomerondernemer.nl/gastenlijst-flevoland

IJsseldelta/Zwolle
31 augustus 2018
15.30 – 18.00
PEC Zwolle stadion, Stadionplein 1, Zwolle

Aanmelden via ijsseldelta@zomerondernemer.nl

Landelijk Zaanstreek Waterland
30 augustus 2018
14.30 tot 16.30 uur
De Stoomhal, Pakhuisplein 44, Wormer

Aanmelden via lzw@zomerondernemer.nl

Meppel Steenwijkerland Staphorst
31 augustus 2018
13.00-16.00 uur
Rabobank Blankenstein 140, Meppel

Aanmelden via mss@zomerondernemer.nl

Oss-Bernheze
16 augustus 2018
14.00 – 18.00 uur
Het Hooghuis locatie stadion

Aanmelden via oss-bernheze@zomerondernemer.nl

Rotterdam
24 september 2018
Tijd en locatie volgt

Aanmelden via rotterdam@zomerondernemer.nl

Utrecht, Stichtse Vecht, Nieuwegein
23 augustus 2018
15.30 – 18.30 uur
Nyenrode Business Universiteit, Albert Heijn gebouw, Straatweg 25 te Breukelen

Aanmelden via utrecht@zomerondernemer.nl

Twente
30 augustus 2018
15.30 – 17.30
Grolsch brouwerij,  Brouwerslaan 1, Enschede

Aanmelden via twente@zomerondernemer.nl

Zeeland
13 augustus 2018
15.00 – 17.00 uur
Rabobank Oosterschelde, Livingstoneweg 13, Goes

Aanmelden via zeeland@zomerondernemer.nl

Laat een reactie achter

Je e-mailadres word niet gepubliceerd.Required fields are marked *